Site Overlay

ZOOG | Amir ir Hemda (Izraelis)

Autoriai ir atlikėjai: Amir Guetta, Hemda Ben Zvi
Parama: La Central del Circ, La Grainerie, Subtopia, La Cascade, CIRCa pôle National Cirque, Le Lido, Pôle régional Cirque Le Mans, Dynamo Workspace, Mifal Hapais.

Trukmė: 30 min.

ZOOG („pora“ hebrajų kalba) – galimybė iš arčiau pažvelgti į dviejų akrobatų santykį, jų rutiną ir ritualus. Tai įtemptas meilės ir neapykantos žaidimas, begalinis bendrumo siekimas, žiaurumo ir švelnumo mainai. Naudodami savo kūnus, abu jie dalijasi savo intymia istorija: pakilimais ir nuosmukiais, paslaptimis, sunkumais ir džiaugsmais. Naudodami unikalią, pačių išvystytą judesio kalbą, įkvėptą Capoeiros, parkūro ir šokio, Amir ir Hemda leidžiasi į fizinį nuotykį – nuoširdų,nepagražintą, kupiną žavesio ir humoro. Netradiciškai pasiskirstydami fizinius elementus, atlikėjai nesitaiko prie lyčių normų ir įprastų partnerinės akrobatikos vaidmenų. Skirtingos asmenybės šioje scenoje veikia vienodai stipriai.

Amir ir Hemda kartu dirba nuo 2013-ųjų. Kaip menininkai formavosi Izraelyje ir Italijoje, 2017 m. baigė „Le Lido“ cirko meno mokyklą Tulūzoje. Kartu su „La Tournoyant“ kompanija savo kūrinius pristato tarptautiniu mastu. Projektas „Zoog“ yra įtrauktas į „CircusNext 2018-2019“ programą, kurią koordinuoja „Jeunes Talents Cirque Europe“ ir remia Europos Sąjunga.

Christian Lauzin nuotr.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos komisijai.