Site Overlay

Work | Claudio Stellato (Belgija)

Rugpjūčio 22-23 d. Kaune

>>BILIETAI

22 d. (sekmadienis) 18:00 | Kaunas, Žalgirio arenos Bosca amfiteatras, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
23 d. (pirmadienis) 19:00 | Kaunas, Žalgirio arenos Bosca amfiteatras, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Trukmė: 50 min.

Kartais mums įprasti ir, regis, nesvarbūs įrankiai scenoje tampa nepaprastomis priemonėmis, o normalumo sąvoka – daugiaplotme ir reliatyvia. Taip atsitinka ir scenos meno virtuozo italo Claudio Stellato spektaklyje „Work“, kuris įtrauktas į Avinjono festivalio 10 rekomenduojamų pamatyti spektaklių sąrašą. Vinys, šiek tiek medžio, dažų, įrankių ir kasdienių veiksmų, kurie iš pažiūros nėra svarbūs, spektaklyje yra naujai reflektuojami ir transformuojami nepaprastoje statybų aikštelėje. Medžiagoms ir scenografijos elementams nuosekliai keičiantis, pradeda ryškėti tikrieji paveikslai, o žiūrovas tampa sudėtingo, nelogiško ir absurdiško meno kūrinio kūrimo liudininku.

Claudio Stellato – italų kilmės tarpdisciplininis menininkas, gyvenantis ir dirbantis Briuselyje. Norėdamas tapti džiazo muzikantu, studijavo Milano „Scuola Civica Jazz“ ir tuo pat metu dirbo gatvės teatre. Daugelį metų keliavo po skirtingas šalis, kur rengė teatro ir cirko pasirodymus, o 2001 m. įstojo į Tulūzos cirko meno centrą „Le Lido“.
Be savo asmeninių projektų, menininkas organizuoja seminarus, teikia konsultacijas, bendradarbiauja su keliais teatro ir šokio menininkais bei choreografais, taip pat dalyvauja „Circus Next“ komisijos veikloje.

Metai: 2019

Režisierius: Claudio Stellato

Atlikėjai: Joris Baltz, Oscar de Nova de la Fuente, Mathieu Delangle, Gaia Panero

Administracija ir sklaida: Laëtitia Miranda-Neri

Gamyba: CIE CLAUDIO STELLATO

Bendrakūrėjai: Les Halles de Schaerbeek, Théâtre National, Charleroi Danse – Centre Chorégraphique de Wallonie-Bruxelles, La Verrerie d’Alès – Pôle National Cirque Occitanie, Dommelhof -Theater Op de Markt, C-TAKT, Carré-Colonnes – Scène Conventionnée d’Intérêt National Art et Création – Saint Médard en Jalles/Blanquefort, Les Atelier Frappaz – CNAREP de Villeurbanne, La Brèche – Pôle National Cirque de Normandie, L’Échangeur – CDCN Hauts-de-France, Scène Nationale Le Moulin-du-Roc, Cie Volubilis, Pronomade(s) – CNAREP en Haute-Garonne, Espaces Pluriels – Scène Conventionnée Danse, La SACD au Festival d’Avignon, Kūrybiškos Europos programa, projektas SOURCE ir Fédération Wallonie- Bruxelles.

Parama: Les Quinconces – L’Espal – Théâtres Le Mans, Le Château de Monthelon – Lieu pluridisciplinaire, Lieux Publics – CNAREP de Marseille ir la Cie Les Marches de l’Été.

Pertraukos: nėra

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Amžiaus cenzas: 7 metai

Festivalyje visi norime jaustis saugūs, todėl dalyvaujant renginyje reikalingas galimybių pasas.