Site Overlay

UV6 | UV | premjera!

20 d. (ketvirtadienis) 18.00 | Kęstučio 57A kiemas
21 d. (penktadienis) 16.00 | Kęstučio 57A kiemas

RENGINIAI NEMOKAMI

Režisierė Vilma Raubaitė
Kompozitorius Mantas Patsmantas
Tekstų autoriai Marius von Mayenburg, Berta Tilmantaitė, Česlovas Milošas, Mantas Patsmantas, Mary Oliver
Aktoriai: Donatas Ališauskas, Giedrė Žaliauskaitė, Valerijus Kazlauskas, Šarūnas Zenkevičius
Prodiuserė/vadybininkė: Ugnė Užkurėlytė

Premjeros draugai: AVM Graičiūno aukštoji vadybos mokykla

Trukmė: 50 min.

„UV6“ – tai savų patirčių permąstymas vaikystės kieme. Spektaklis išsivystė iš M. von Mayenburgo pjesės „Ugnies veidas“ nagrinėjamų temų: izoliacijos, sutrikusios komunikacijos, jauno žmogaus savasties ieškojimo. Čia dabarties Mayenburgo pjesės veikėjai – savais vardais – bando surasti vietą suaugusių žmonių sistemoje. Jie nieko nedegina ir nenužudo savo tėvų – jie kviečia prisijungti prie kepsnių lauke, jie bando sutarti, žaisti, bando būti… Už viso to vis tiek slypi gili vienatvė visuomenėje, kurioje santykiai mezgami internetu, kur veikla ir laimė dažnai išreiškiama vaizdu socialiniuose tinkluose. Nepritapimo, bandymo suvokti save tarpinėje būsenoje, savęs neatradimo pojūtis tampa elektromagnetine radiacija – UltraVioletiniais spinduliais, kurie mažais kiekiais gydo, padeda augti, suteikia laimės pojūtį, dideliais – žudo ir naikina.

UV6 – saugaus vaikystės uosto atsiminimas, mus supančios aplinkos kontekste, klaustrofobiškas ir utopinis, kuriame yra vietos laikui, santykiui ir buvimui čia ir dabar, yra laiko sau ir kitam. Tai vieta be prievartos ir būtinybės daryti ir prasmingai veikti.

Nepriklausomų menininkų kompanija „UV“ susikūrė 2018m. Pavadinimas atsiradęs iš M. von Mayenburg pjesės trumpinio „Ugnies veidas“ įgavo visai kitą prasmę – Ultravioletas ir tapo bendru kūrybos vektorium atvedusiu link spektaklio „UV6“ nagrinėjamų temų.