Site Overlay

SKRYDIS | Justė Liaugaudė ir Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė

22 d. (šeštadienis) 18.00 | Kauno kultūros centro terasa, Kęstučio g. 1
Regninys nemokamas, tačiau būtina REGISTRACIJA

Klounados spektaklis

Kūrėjos ir atlikėjos: Justė Liaugaudė ir Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė
Mentorius: Sergi Estebanell
Muzikos dizainas: Domas Morkūnas

Trukmė: 40min
Amžiaus rekomendacija: N-14

Turbūt daugelis esame lipę į lėktuvą ir jautę pirmojo skrydžio nerimą, o jam krestelėjus- akimirkai sustojusį kvėpavimą ir dingtelėjusią mintį: „KRISIM“. Vieni iš to pasijuokia, kitus sukausto baimė, bet abejingų tikrai nepalieka.

Tai klounių dueto pasirodymas, kurio metu žaidžiama su žiūrovų patiriamomis emocijomis, leidžiančiomis pažinti save ir kartu iš savęs pasijuokti. „Mes kviečiame jus į nepaprastą skrydį! Entuziastingą, netikėtą, gal šiek tiek absurdišką, bet pilną tikėjimo kad viskas bus gerai.“ – skrydžio palydovės Grilda ir Raža.

Justė Liaugaudė – šiuolaikinės klounados ir fizinio teatro menininkė. Klounados ir fizinio teatro žinias nuolat gilina „International School of humour“ (ISH) mokykloje Vienoje. Jau dešimtmetį dirba organizacijoje „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ kaip aktorė ir meno vadovė. Justė yra dirbusi su tokiais kūrėjais kaip Aitor Basauri Barruetabena, Sergi Estabanell. Jos Houben, Ami Hattab, John Towsen, Helen Gustin, Vladimir Olshansky, Magdalena Schamberger ir kt. Su tarptautine klounų komanda yra vykusi į ne vieną misiją Ukrainos rytuose ir kūrusi pasirodymus su karo padarinius išgyvenančiomis šeimomis.

Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė – laisvai samdoma menininkė, atlikėja, kūrėja,  dirbanti įvairiuose teatro, televizijos, kino, edukaciniuose ir cirko projektuose. Aktorinio meistriškumo ir pantomimos studijas baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Nuo 2012 metų organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ sertifikuota klounė. Klounados, fizinio teatro žinias nuolat gilina “International School of humour” (ISH) mokykloje Vienoje. Indrė yra dirbusi su tokiais kūrėjais kaip Gela Kandelaki, Zara Antonyan, Aitor Basauri Barruetabena, Vladimir Olshansky, Ami Hattab, Sergi Estebanell ir kitais.