Site Overlay

Jaunimo programa

23 d. (penktadienis) 22.00 | Baras „O kodėl ne?“

„Kauno iššūkis“ pristato:
Šokiai miške po SMS žinutės niekada nebebuvo tokie patys. Ir kartais magiška pavirsti tuo, kuo visada svajojai: šviestuvu? kėde? močiutės naktiniais marškiniais?

Vakaro burtai:

ELBOE

Vakarėlių serija „Palmės diskoteka“ esminiuose šalies klubuose, radijo laidos, konceptualūs DJ miksai ir visada netikėti, bet išieškoti kūriniai iš viso pasaulio – yra tai, kuo jau kurį laiką garsėja Elboe, vienas esminių Lietuvos pogrindžio selektorių.

SOFOS PROJEKTAS | Marija Baranauskaitė

>> būtina registracija

Naujojo cirko projektas skirtas ne žmonių publikai, bet sofoms

Idėjos autorė bei atlikėja: Marija Baranauskaitė (LT/FR)
Pagrindiniai partneriai: Mėlyna Sofa (FR), Žalia Sofa (BE), Ruda Sofa, Raudona Sofa, Gelsva Sofa, Rožinė Sofa (LT), 24 juodos sofos (ŠMC)

Šiemet festivalyje turime ir kūrėją, „Sofos projektą“ pristatančią Marija Baranauskaitę. LMTA baigusi šokėjos- aktorės specialybę, Marija išvyko į Prancūziją mokytis tarptautinėje Philippe Gaulier klounados mokykloje. Projektas, anot autorės, skirtas dar neišbandytai publikai – sofoms. Žingsniu į priekį nuolat besiveržianti Marija, įkvėpta pasaulyje plintančių performansų gyvūnams ar augalams, nusprendė imtis didesnio iššūkio ir savo pasirodymą skirti baldams. 
Šio kūrybinio proceso metu  tiriami žmonių ir sofų tarpusavio santykiai. Kaip mes, žmonės, esame  susiję su sofomis? Ką šiuose santykiuose galime sužinoti apie save ir kitus (žmones ir nežmones)? Kokius gyvenimus mes turime?  Ar žmonės gali atlikti pasirodymus sofoms? Kiek reikia sąmoningumo būnant žiūrovu ir kiek atlikėju?  Marijos Baranauskaitės “Sofos projektas” tai ilgalaikis tęstinis kūrybinis tarptautinis  procesas sudarytas iš kūrėjos vykdomų kūrybinių laboratorijų, bei jų viešų pristatymų Lietuvoje, bei užsienyje. 

„Marija, o kaip sofos tau išrašys sąskaitas faktūras?“

Trukmė: 60 min. | pasirodymas vyks anglų kalba