Site Overlay

KAMČIATKA | Kamchàtka Street Theatre Company (Ispanija)

  • Rugpjūčio 25d. (sekmadienis) 15.30 | Kauno senamiestis, pradžia – Vilniaus g. 3
  • Rugpjūčio 25d. (sekmadienis) 19.00 | Kauno senamiestis, pradžia – Vilniaus g. 3

Atlikėjai ir kūrėjai: Cristina Aguirre, Maïka Eggericx, Sergi Estebanell, Claudio Levati, Andrea Lorenzetti, Judit Ortiz, Lluís Petit, Josep Roca, Edu Rodilla, Santi Rovira, Gary Shochat, Prisca Villa.
Atlikėjai: Amaya Mínguez, Jordi Solé
Idėjos autorius ir režisierius: Adrian Schvarzstein
A CARRER 88, S.L. produkcija, kartu su Melando. Speciali padėka Escenai Poblenou ir Centre
Civic Can Felipa (Barselona). Gastrolės palaikomos ‘INAEM– Spanish Ministry of Culture’ + the Ramon Llull Institute.

Trukmė: 60 min.

Intensyvus ir stiprus šiuolaikinis gatvės teatras, testuojantis mūsų žmogiškumo ribas. Aštuoni personažai, nešini lagaminais, pasiklydo mieste. Kas jie – praeiviai ar imigrantai? Jie naivūs, smalsūs, pilni emocijų ir nieko nenutuokiantys apie mūsų taisykles, normas ir gyvenimo būdą. Subtili vaidyba supanašėja su realybe ir būtent čia atsiveria erdvė dialogui, žiūrovui tampant aktyvia veiksmo dalimi. „Kamčiatka“ virsta veidrodžiu: mūsų elgesio su kitais, nepažįstamais, skirtingais. Ar turėtume savo ateitį planuoti kartu su Kamčiatkos svečiais ar juos atstumti?

„Kamčiatka“ – vienas garsiausių gatvės teatro spektaklių, skaičiuojantis jau 12 metų, apkeliavęs 30 šalių, kuriose parodytas daugiau nei 400 kartų.

Nuotraukų autoriai (iš kairės): Peter Van Der Zouwen, Neil Holmes, Ryu-TaeKyu, Henry Krul, Sonia Nieto, Sonia Nieto, Re Forato