Site Overlay

DIG-IT! | Teatronas (Lietuva, Izraelis)

Rugpjūčio 19-22 d. Kaune ir Kauno rajone

19 d. (ketvirtadienis) 16.30 | Zapyškis, Zapyškio prieplauka, Kauno r.
21 d. (šeštadienis) 15.00 | Kaunas, prie Nemuno, ties Kranto 13-ąja gatve, Šančiai, Kaunas !SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS!
22 d. (sekmadienis) 16.00 | Kaunas, prie Nemuno, ties Kranto 13-ąja gatve, Šančiai, Kaunas

>> visi šie spektakliai nemokami!

Trukmė: 60-70 min.

Kartais itin skaudžios, susigūžti ir atsitraukti verčiančios temos, radus joms tinkamą kalbėjimo būdą, gali pakviesti žiūrovą diskusijai apie tai, ką nutylime ir ką visgi reikėtų iškasti. Vienas skandalingiausių Izraelio teatro kūrėjų – Arielis Bronzas – tęsia savo pradėtą darbą su teatro trupe „Teatronas“ ir nagrinėja skaudžius Lietuvos istorijos periodus, susijusius su lietuvių-žydų santykiais, tikro, Japonijoje vykstančio greitojo kasimo čempionato formatu. Dažnai nekorektiškai ar vienpusiškai aptariamos temos spektaklyje „Dig-it!“ pagaliau bus pristatomos tiek žydiškų, tiek Rytų Europos šaknų turinčio kūrėjo.

Arielis Bronzas – ​​Izraelio teatro menininkas, režisierius, spektaklių dailininkas, dramaturgas, poetas, aktorius, vaidybos ir performanso mokytojas bei „Clipa Theatre“ režisierius, performanso „Locked“ kūrėjas, dėl savo meninių išraiškų atsidūręs net kalėjime.

Metai: 2021, premjera festivalyje „ConTempo“

Režisierius ir dramaturgas: Ariel Bronz (Izraelis) 

Dailininkas: Martynas Arlauskas (Lietuva) 

Kompozitorius: Jokūbas Tulaba (Lietuva)

Vaidina: Džiugas Kunsmanas, Milda Jonaitytė, Vaidilė Juozaitytė, Marija Baranauskaitė, Kasparas Varanavičius, Ariel Nil Levy.

Amžiaus cenzas: 16 metų.