Site Overlay

ATVYKĖLIAI | Adrian Schvarzstein ir Jūratė Širvytė-Rukštelė (Ispanija/Lietuva)

Rugpjūčio 18-22 d. Kaune ir Kauno rajone

18 d. (antradienis) 19.00 | Zapyškis, Turgavietė šalia degalinės „Viada“, Vytauto g. 20A
19 d. (trečiadienis) 14.00 | Šančiai, šalia „Korio“ Danų g. 15A,
19 d. (trečiadienis) 19.00 | Girionys, šalia KMAIK valgyklos, Liepų g. 10
20 d. (ketvirtadienis) 14.00 | Vilkija, Parkelis prie poliklinikos, Bažnyčios g. 27
20 d. (ketvirtadienis) 19.00 | Kulautuva, šalia Seniūnijos, Poilsio g. 5
21 d. (penktadienis) 14.00 | Kačerginė, Liepų parkas, prie kavinės „Kačerga“, J. Janonio g. 6
21 d. (penktadienis) 19.00 | Linksmakalnis, šalia Laisvalaikio salės, Liepų g. 7
22 d. (šeštadienis) 14.00 | Neveronys, Prie parduotuvės „Aibė“, Keramikų g. 7
22 d. (šeštadienis) 19.00 | Sitkūnai, prie Sitkūnų radijo stoties vartų, Sausio 13-osios g. 25B

>> visi šie spektakliai nemokami
>> spektakliai vyks lauke, žiūrovai keliaus savo apylinkėse kartu su atlikėjais

Gatvės teatro spektaklis

Trukmė: 45 min.

Pasirodymo centre – du atvykėliai iš praeities, dabartį matantys visai kitomis akimis. Keliaudama po miestą, žaviai naivi ir labai paslaugi porelė imasi tvarkyti aplinką, žmones ir viską, kas užkliūna už jų akių. Atvykėliai kasdienį gyvenimą interpretuoja naudodami tik sau suprantamą logiką, tad suplyšę džinsai, rūkymas viešoje vietoje ar vienišas žmogus ant suoliuko gali tapti pasirodymą nulemiančiais akcentais. Nustebinti juokingo, provokuojančio elgesio, praeiviai tampa absurdiškų ir siurrealių situacijų dalimi.

Adrian Schvarzstein – argentiniečių kilmės ispanų aktorius, komikas, klounas, cirko ir teatro režisierius, gatvės teatro spektaklių kūrėjas ir… nepaprastos energetikos menininkas. Nuo 1989 metų dirba su įvairiais Europos cirkais, gatvės teatro trupėmis, bendradarbiauja su operos, teatro, televizijos projektais. 2008 m. Miramiro apdovanojimas už „Kamchatka“ projekto režisūrą ir Brėmeno gatvės teatro festivalio „Ernst“ prizas 2010 m. Zirkolika apdovanojimas kaip geriausiam cirko režisieriui. Jo gatvės teatro pasirodymai GREEN MAN , THE BED ir DANS dvidešimt metų sulaukia pasisekimo tarptautiniuose festivaliuose pasaulyje …tikriausiai dėl to, kad pagrindinis personažas čia – publika.

Jūratė Širvytė-Rukštelė – šokėja, choreografė, režisierė, besispecializuojanti istorinio šokio ir teatro žanre. Kuria choreografiją barokinėms operoms (Latvijos nacionalinė opera, festivalis „Banchetto musicale“, Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmai etc.). Su Adrian Schvarzstein pradėjo dirbti 2014 metais kaip režisieriaus asistentė, statant A. Banchieri madrigalinę komediją „La Barca“ Valdovų rūmuose.